امیرعلی نبویان برنده لباهنگ خندوانه: دلیل موفقیت من انتخاب خوب ترانه‌ها بود

امیرعلی نبویان مجری تلویزیون با اجرای خوبش در برنامه خندوانه در مسابقه لباهنگ به مقام اول این مسابقه دست یافت. پس از وی، براساس آرای مردمی ارشا اقدسی دوم و اشکان خطیبی سوم شد. امیرعلی نبویان درباره تجربه حضورش در برنامه خندوانه گفت: حضور من در این برنامه به پیشنهاد رامبد جوان بود و چون خود من هم از طرفداران این برنامه هستم، پیشنهادش را پذیرفتم و شرکت کردم.

من اهل تجربه کردن هستم و از ریسک نمی‌ترسم و خوشبختانه این ریسک جواب داد. وی درباره رقابت خود در این مسابقه با شرکت کنندگان دیگر گفت: رقابت کردن در این عرصه خاص با ارشا اقدسی مثل این است که با دیوید کاپرفیلد گل یا پوچ بازی کنید.اقدسی بواسطه شغلش توانایی‌هایی دارد که نباید بدنبال او بروید و در زمین او بازی کنید. من باید در زمین خودم بازی می‌کردم.
نبویان درباره دلیل انتخاب آثار محسن چاووشی برای مسابقه لباهنگ نیز توضیح داد: من از روزی که تصمیم گرفتم در این مسابقه شرکت کنم، به خودم گفتم باید خواننده‌ای را انتخاب کنم که مورد علاقه خودم باشد و حال خودم با آهنگ‌هایش خوب شود تا حال مردم هم خوب شود. بنابراین رفتم سراغ محسن چاووشی. بعد فکر کردم که باید برای امیرعلی نبویانی که قرار است روی صحنه محسن چاووشی باشد، کاراکتری طراحی کنم. اینکه باید چه شکلی باشد و چه لباسی را بپوشد، طراحی کردم.
بعد گفتم باید حرکات سر و گردن و میمیک صورت و حرکات دستش روی صحنه چه شکلی باشد، پس برای چندمین بار سراغ فیلم سنتوری رفتم و فکر کردم باید جنس خودم را بازی کنم و این شد که کاراکتر طراحی شد.
این بازیگر و نویسنده تلویزیون و سینما در ادامه گفت: برد من در انتخاب خوب شعر و ترانه بود، چون سراغ انتخاب‌های خوب چاووشی رفتم و البته در این راه موانعی وجود داشت. من اجازه هر اجرایی را در تلویزیون نداشتم، پس سعی کردم آن نقشی را که دارم بازی می‌کنم تا پایان حفظ کنم که ظاهراً هم موفق شدم.
این بازیگر درخصوص فعالیت‌های بازیگری‌اش اضافه کرد: دو سال پیش سریال نوشدارو را بازی کردم که برایم دانشگاه بزرگی بود و بعد از آن هم بازی در فیلم سینمایی «خانه دختر» که متأسفانه توقیف شد و به اکران عمومی در نیامد، ولی بازی کوتاه من در کنار ستاره‌های سینما برایم بسیار لذت بخش بود. در حال حاضر هم چند فیلم برای بازی دارم، ولی چون کلاً آدم عجولی نیستم و بازیگری هم اولویت اصلی‌ام نیست، فعلاً با حوصله در حال مطالعه این فیلمنامه‌ها هستم.

♥♥♥♥♥ قسمت اهدای جوایز به برندگان لباهنگ را در " دانلود برنامه خندوانه فصل سوم / قسمت 22 / جوایز برندگان مسابقه فینال لباهنگ و جناب خان " به صورت آنلاین ببینید و یا دانلود کنید.

بروز باشید ← هر روز با آخرین اخبار و اتفاقات برنامه خندوانه + دانلود قسمت شب قبل و حواشی آن با ما باشید.

لبخند از زمان پخش و تکرار فصل سوم خندوانه در مطلب " ساعت پخش و تکرار خندوانه فصل سوم " با خبر شوید .


شما می توانید " تمام مسابقات لباهنگ " برگزار شده را از طریق لینک های زیر به صورت آنلاین ببینید و دانلود کنید:

6 مسابقه لباهنگ مرحله اول :

دانلود مسابقه لباهنگ امیرعلی نبویان و احسان کرمی

دانلود مسابقه لباهنگ پژمان بازغی و علیرضا کمالی

دانلود مسابقه لباهنگ علی لک پوریان و اشکان خطیبی

دانلود مسابقه لباهنگ میلاد کی مرام و امیرحسین صدیق

دانلود مسابقه لباهنگ امیر حسین مدرس و ارشا اقدسی

دانلود مسابقه لباهنگ امیرحسین رستمی و محمدرضا هدایتی

3 مسابقه لباهنگ مرحله دوم :

دانلود مسابقه لباهنگ امیرعلی نبویان و پژمان بازغی
دانلود مسابقه لباهنگ ارشا اقدسی و امیرحسین رستمی
دانلود مسابقه لباهنگ اشکان خطیبی و امیرحسین صدیق

3 مسابقه لباهنگ فینال :

دانلود فینال مسابقه لباهنگ خندوانه اجرای امیرعلی نبویان
دانلود فینال مسابقه لباهنگ خندوانه اجرای اشکان خطیبی
دانلود فینال مسابقه لباهنگ خندوانه اجرای ارشا اقدسی

گرداوری: خندوانه


خبـــــــر مهـــــم هفتــــه :

فینال مسابقه لباهنگ خندوانه بین 3 فینالیست: امیرعلی نبویان, اشکان خطیبی و ارشا اقدسی برگزار شد نتیجه آرای مردمی را در مطلب " نتیجه فینال مسابقه لباهنگ خندوانه / امیرعلی نبویان نفر اول شد " ببینید.

برای دانلود فینال لباهنگ مطلب " دانلود برنامه خندوانه فصل سوم / قسمت 18 / فینال مسابقه لباهنگ " را ببینید.


پر بیننده ترین مطالب مرتبط

آهنگ هایی که امیرعلی نبویان مجوز خواندن آنها را در لباهنگ خندوانه نگرفت !

ارشا اقدسی لباهنگ دوم خود را در رکوردهای گینس ثبت می کند !!

گفتگوی کامل با امیرعلی نبویان فینالیست مسابقه لباهنگ خندوانه

تمام اتفاقاتی که در فینال مسابقه لباهنگ خندوانه رخ داد !

سورپرایز ویژه ارشا اقدسی برای برنامه آخر خندوانه