اتفاقات قسمت بییست و دوم خندوانه با مهمان هایش سالار عقیلی و علی زند وکیلی و اهدای جوایز فینال لباهنگ

تکلیف نتیجه فینال لباهنگ «خندوانه» شب گذشته با اهدای جوایز به برگزیدگان این مسابقه مشخص شد. همه شرکت کنندگان در مسابقه لباهنگ: امیرعلی نبویان و اشکان خطیبی، امیرحسین مدرس، علی لک‌پوریان، علیرضا کمالی، امیرحسین رستمی و میلاد کی‌ مرام حضور یافتند اما امیر حسین صدیق و ارشا اقدسی غایب بودند مهمان های این قسمت دو خواننده سنتی ایران سالار عقیلی و علی زند وکیلی بودند. همه آنچه در قسمت 22 خندوانه اتفاق افتاد را در ادامه بخوانید و ببنید.

جوان هم ضمن تشکر از همه مردم و با اشاره به حدود 7 میلیون و خرده‌ای رأی علاقه‌مندان در این مسابقه، گفت که شما کمک کردید تا همه با هم توانستیم تجربه فوق‌العاده‌ای را کسب کنیم. هر چند که شکل کلی این ایده از جای دیگری گرفته شده، ولی ما موفق شدیم تا این اتفاق را این جا و در کشور خودمان اجرا کنیم.
خنده شما می توانید این قسمت را در " دانلود برنامه خندوانه فصل سوم / قسمت 22 / جوایز برندگان مسابقه فینال لباهنگ و جناب خان " به صورت آنلاین ببینید و دانلود کنید.
او همچنین در بخش دیگری از حرف‌هایش لباهنگ و این برنامه را به جهت تنوع ترانه و موسیقی‌هایش خیال‌انگیز خواند و یادآور شد که «خندوانه» من بعد هم با شیوه مشابه سری قبل در همه ایام غیر از ما‌ه‌های محرم و صفر ادامه دارد. بعد هم افزود: ما قصد نداشتیم که تا آخر سال این طور لباهنگ و برنامه را پخش کنیم و آنقدرها هم یک تخته‌مان کم نیست، بلکه برای تفریح و ایجاد بهانه شادی در ایام عید این تصمیم را گرفتیم و باز هم از حمایت‌های شما ممنونم.
تکذیبیه جناب‌خان در رسانه‌ها/ اهدای جوایز فینالیست‌های لباهنگ خندوانه به دست عقیلی و زندوکیلی
در ادامه مهمانانی که همه از شرکت‌کنندگان لباهنگ بودند، در استودیو حاضر شدند. امیرحسین مدرس، علی لک‌پوریان، علیرضا کمالی، امیرحسین رستمی و میلاد کی‌مرام به عنوان سری اول مهمانان به روی صحنه آمدند.
طی این حضور هر یک برای مردم آرزویی کردند و لک‌پوریان هم ضمن آرزو، از تعجب و شوکه‌شدنش هنگام رای‌گیری و دیدن تفاوت رأیش با اشکان خطیبی در سامانه گفت. همچنین جوان از حفظ لباهنگ در طول «خندوانه» و خارج از بحث مسابقه‌ای آن خبر داد.
تکذیبیه جناب‌خان در رسانه‌ها/ اهدای جوایز فینالیست‌های لباهنگ خندوانه به دست عقیلی و زندوکیلی
بعد از یک رفت و برگشت، جوان علی زندوکیلی را دعوت و ضمن درخواست اجرای قطعه‌ای از او خواست تا آن‌ها را در عملیات محیرالعقول اهدای جوایز یاری کند. بعد از این هم مهمانان به همراه جناب خان دوباره حاضر شدند و کی‌مرام پیراهن تیم ملوان را به او هدیه کرد.
جناب خان هم ضمن تشکر پس از آن که رامبد او را دوست خود خواند، اعلام کرد که مسئله این رفاقت را در جوامع تکذیب کرده و حالا هم در رسانه‌ها قصد تکذیب دارد.
در بین این صحبت‌ها با دعوت رامبد، امیرعلی نبویان در حالی وارد شد که جناب خان برایش شعر اختصاصی که سروده بود را خواند.
نبویان هم بعد از حضورش به درخواست جوان آرزو کرد که بعد از سلامتی، خدا این سعه صدر را بدهد که اخلاق را پاس بداریم و به هم احترام بگذاریم. 
تکذیبیه جناب‌خان در رسانه‌ها/ اهدای جوایز فینالیست‌های لباهنگ خندوانه به دست عقیلی و زندوکیلی
سپس  در قسمتی دیگر مدرس یکی از ترانه‌های معروف قدیم تهران را  خواند و بعد کمالی سر گفتگو را با جناب‌خان باز کرد تا جایی که کی‌مرام پرسید که «چرا تو هنوز ازدواج نکردی؟! و اگر می‌خواهی ما پا درمیانی کنیم.»
جناب خان با شنیدن این سوال آهی کشید و گفت: «قشنگ روی نقطه حساس زندگی مو دست گذاشتی، هنوز این داستان ادامه داره که البته اگر شما مداخله نکنی حل می‌شه.»
بعد هم در پاسخ به این که طرفدار پرسپولیس است یا استقلال ادامه داد: «مو کاری به این تیم‌های تهرانی ندارم ... .»
تکذیبیه جناب‌خان در رسانه‌ها/ اهدای جوایز فینالیست‌های لباهنگ خندوانه به دست عقیلی و زندوکیلی
وقتی باز هم  یک تنفس رسانه‌ای صورت گرفت، سالار عقیلی به روی صحنه آمد و ضمن خواندن قطعه «خوشه‌چین»، از اجرای خوب اقدسی و خاطره شبی گفت که در فرودگاه با وجود این که از گیت رد شده بود، با شنیدن قطعه «ایران» از داخل سالن مجدداً برمی گردد و تا آخر اجرای ارشا اقدسی را با آن جلوه‌های ویژه در حالی می‌بیند که همه سوار هواپیما شده بودند.
اما پخش قطعات کوتاهی از پشت صحنه موردی بود که در ادامه به نمایش گذاشته شد و سپس با حضور اشکان خطیبی، عقیلی و زندوکیلی برای اهدای جوایز به روی صحنه آمدند. به این طریق جایزه نفر سوم یعنی اشکان خطیبی توسط علی زندوکیلی به او تقدیم شد و او هم هدیه حامی برنامه را به کودکان اوتیسم اهدا کرد.
تکذیبیه جناب‌خان در رسانه‌ها/ اهدای جوایز فینالیست‌های لباهنگ خندوانه به دست عقیلی و زندوکیلی
هنگام اعطای جایزه نفر دوم یعنی ارشا اقدسی که به علت سفرکاری‌اش برای مدیریت جلوه‌های ویژه کاری در ایران حضور نداشت، رامبد از فیلمی که او فرستاده بود گفت و پس از پخش فیلم که اقدسی در قسمتی از آن بیان کرد: «این اولین باری بود که در ایران می‌خواستم جایزه بگیرم، آن هم برای یک مورد بی‌ربط به کارم»؛ کی مرام  به نیابت از او به روی صحنه آمد و جایزه را دریافت کرد.
تکذیبیه جناب‌خان در رسانه‌ها/ اهدای جوایز فینالیست‌های لباهنگ خندوانه به دست عقیلی و زندوکیلی
بعد هم نبویان جایزه‌اش را از دست سالار عقیلی گرفت و ضمن تشکر از مردم آمل و مازندران گفت: من هم نیمی از این هدیه را به زخم زندگی‌ام می‌زنم و باقی را به مرکز توانبخشی آمل اهدا می‌کنم.
در پایان جوان باز هم از همه تشکر کرد و علاوه بر آرزوی سلامتی و پرروزی بودن برای همه مردم ایران، یادآور شد «خندوانه» باز با حمایت شما مقام اول را در بین پربیننده‌ترین برنامه‌های تلویزیونی به خود اختصاص داد و من به شما و همه دوستان و همکارانم بابت این همراهی افتخار می‌کنم.

بروز باشید ← هر روز با آخرین اخبار و اتفاقات برنامه خندوانه + دانلود قسمت شب قبل و حواشی آن با ما باشید.

لبخند از زمان پخش و تکرار فصل سوم خندوانه در مطلب " ساعت پخش و تکرار خندوانه فصل سوم " با خبر شوید .


شما می توانید " تمام مسابقات لباهنگ " برگزار شده را از طریق لینک های زیر به صورت آنلاین ببینید و دانلود کنید:

6 مسابقه لباهنگ مرحله اول :

دانلود مسابقه لباهنگ امیرعلی نبویان و احسان کرمی

دانلود مسابقه لباهنگ پژمان بازغی و علیرضا کمالی

دانلود مسابقه لباهنگ علی لک پوریان و اشکان خطیبی

دانلود مسابقه لباهنگ میلاد کی مرام و امیرحسین صدیق

دانلود مسابقه لباهنگ امیر حسین مدرس و ارشا اقدسی

دانلود مسابقه لباهنگ امیرحسین رستمی و محمدرضا هدایتی

3 مسابقه لباهنگ مرحله دوم :

دانلود مسابقه لباهنگ امیرعلی نبویان و پژمان بازغی
دانلود مسابقه لباهنگ ارشا اقدسی و امیرحسین رستمی
دانلود مسابقه لباهنگ اشکان خطیبی و امیرحسین صدیق

3 مسابقه لباهنگ فینال :

دانلود فینال مسابقه لباهنگ خندوانه اجرای امیرعلی نبویان
دانلود فینال مسابقه لباهنگ خندوانه اجرای اشکان خطیبی
دانلود فینال مسابقه لباهنگ خندوانه اجرای ارشا اقدسی

گرداوری: خندوانه


خبـــــــر مهـــــم هفتــــه :

فینال مسابقه لباهنگ خندوانه بین 3 فینالیست: امیرعلی نبویان, اشکان خطیبی و ارشا اقدسی برگزار شد نتیجه آرای مردمی را در مطلب " نتیجه فینال مسابقه لباهنگ خندوانه / امیرعلی نبویان نفر اول شد " ببینید.

برای دانلود فینال لباهنگ مطلب " دانلود برنامه خندوانه فصل سوم / قسمت 18 / فینال مسابقه لباهنگ " را ببینید.


پر بیننده ترین مطالب مرتبط

دانلود برنامه خندوانه فصل سوم / قسمت 21 / تیم جودو، محمدرضا رودکی و رضا شفیعی جم

دانلود برنامه خندوانه فصل سوم / قسمت 20 / پرستو صالحی حدیث فولادوند آزاده زارعی و فرشته کریمی

دانلود برنامه خندوانه فصل سوم / قسمت 19 / هومن سیدی و علی مسعودی

دانلود برنامه خندوانه فصل سوم / قسمت 18 / فینال مسابقه لباهنگ

دانلود برنامه خندوانه فصل سوم / قسمت 17 / کوثر آوینی (دختر شهید آوینی) و همسرش حسین معززی نیا
دانلود برنامه خندوانه فصل سوم / قسمت 16 / اعضای انجمن اوتیسم ایران و جناب خان
دانلود برنامه خندوانه فصل سوم / قسمت 15 / حسین توکلی و جناب خان
دانلود برنامه خندوانه فصل سوم / قسمت 14 / کیومرث پور احمد و جناب خان