دانلود دورهمی سامان گلریز 22 مرداد 95

دانلود برنامه دورهمی سامان گلریز کیفیت عالی کم حجم

دانلود دورهمی مهمان سامان گلریز / دانلود برنامه دورهمی سامان گلریز و مهران مدیری

دانلود برنامه دورهمی سامان گلریز | 22 مرداد 95 | با لینک مستقیم


دانلود برنامه دورهمی سامان گلریز | 22 مرداد 95 | با لینک مستقیم

دانلود دورهمی امشب سامان گلریز


برای دانلود تمام قسمتهای برنامه دورهمی اینجا کلیک کنید

خلاصه برنامه : "دورهمی" دکوری عظیم دارد که در هر قسمت ٣٠٠ نفر از مخاطبان -که طی یک فراخوان برای حضور در برنامه ثبت نام می کنند- به تماشای بازی بازیگران می نشینند. در واقع مجموعه به مانند تئاتری شبیه است که در هر قسمت مخاطبان بسیاری را به عنوان تماشاگر دعوت می کند. در "دورهمی" بازیگران مطرحی چون مهران مدیری، سیامک انصاری، شقایق دهقان، الیکا عبدالرزاقی، محمد نادری، مهران رنج بر و امیرمهدی ژوله به ایفای نقش می پردازند. البته به جز بازیگران ثابت، در هر قسمت یک بازیگر مهمان نیز حضور دارد که با حضور در مقابل دوربین همراه با سایر بازیگران وارد فضای شیرین و کمدی قصه خواهد شد. علاقمندان جهت حضور در برنامه عدد 5 را به شماره 3080 پیامک کنید.

بعد از «ببخشید... شما!» و پس از ١٨ سال سامان گلریز مهمان «دورهمی» مهران مدیری می شود.
مجموعه «دورهمی» امشب (جمعه ٢٢ مردادماه) ساعت ۲٣ با حضور سامان گلریز روی آنتن شبکه نسیم خواهد رفت. مدیری در سال ٧٧ با ساخت برنامه «ببخشید... شما!» یک بار از گلریز به عنوان مهمان ویژه دعوت کرده بود و حالا این بار پس از ١٨ سال این دو دوباره روبروی یکدیگر می نشینند.
گلریز به عنوان اولین سرآشپز مرد تلویزیون از سال ٧٤ کار خود را با برنامه آشپزی روز آغاز کرد که در نوع خود یک رکورد محسوب می شود. نکته جالب اینکه دکور اولین برنامه وی با گروه سازنده مجموعه «ببخشید... شما!» در یک خانه مشترک قرار داشته و همین زمینه ساز آشنایی گلریز با مدیری شده است. امشب همچنین بخش آیتم نمایشی مجموعه نیز پخش خواهد شد. منبع دانلود روزانه

زمان پخش: پنجشنبه ها ساعت 21 و جمعه و شنبه هر هفته ساعت 23


دانلود برنامه دورهمی سامان گلریز | 22 مرداد 95 | با لینک مستقیم