علیرضا نادری، علیرضا زمانی و جناب خان در خندوانه

علیرضا نادری، علیرضا زمانی دیشب سه شنبه 7 اردیبهشت 95 مهمان قسمت سی ام برنامه خندوانه فصل سوم از شبکه نسیم, مهمان این قسمت علیرضا نادری حشره شناس و پرورش دهنده پروانه و علیرضا زمانی حشره شناس در حوزه عنکبوت بودند و با جناب خان و رامبد جوان گفتگوی جالبی داشتند. در ادامه قسمت 30 برنامه خندوانه با حضور علیرضا نادری، علیرضا زمانی و جناب خان را به صورت آنلاین ببینید و دانلود کنید.

دانلود فصل سوم برنامه خندوانه با حضور علیرضا نادری (پروانه شناس) و علیرضا زمانی (عنکبوت شناس) و جناب خان

لینک دانلود این قسمت به صورت کامل :

دانلود برنامه خندوانه مهمان علیرضا نادری، علیرضا زمانی و جناب خان قسمت 30

برنامه امشب خندوانه با حضور جناب خان شروع شد که همراه با حاشیه هایی از قبیل عسل خوردن عجیب جناب خان ، پیشنهاد تقدیم برنامه از طرف جناب خان به توپ جمع کن ها ، سوء تفاهم برای جناب خان برای یک حرف زشت و ....بود

لینک دانلود :

دانلود عسل خوردن به سبک جناب خان

پخش آنلاین :

لحظات خنده دار و طنز و در عین حال همراه با اطلاعات خوب درباره عنکبوت ها در خندوانه همراه با واکنش های جالب جناب خان و اعلام این خبر که قرار است گونه ای جدید از عنکبوت های تازه کشف شده به نام رامبد جوان ثبت گردد

لینک دانلود :

دانلود نام گذاری یک عنکبوت جدید به نام رامبد جوان

پخش آنلاین :

آنچه در قسمت 30 خندوانه با حضور علیرضا نادری، علیرضا زمانی اتفاق افتاد :


تسخیر «خندوانه» به دست حشرات/ کشف گونه‌ای جدید با عنوان «وام‌گیران پس‌ندیوس» توسط جناب‌خان

این‌بار مهمان «خندوانه» علیرضا نادری پروانه‌شناس بود.

«خندوانه» دیشب به بهانه تقدیم همیشگی شادی و انرژی‌اش از آدم‌های باحال و پرتلاشی یاد کرد که در هر حرفه‌ای حضور دارند اما دیده نمی‌شوند و بعدها به آدم‌های بزرگی مبدل می‌شوند. آدم‌های این‌چنینی حوزه‌های گوناگون به ویژه «توپ جمع‌کن‌ها».

با تقدیم شادی به این گروه «جناب‌خان» که این‌بار از ابتدا در برنامه حاضر بود، این نکته را تایید و به عنوان نمونه از فابیو کاناوارو که ابتدا توپ جمع‌کن بوده و بعد تبدیل به اسطوره شده، یاد کرد.
در ادامه جوان بیان کرد که این‌بار مهمان «خندوانه» کسی است که یار و رفیق پروانه‌هاست و بعد هم علیرضا نادری، را به عنوان پروانه‌شناس فراخواند.
نادری طی حرف‌هایش از دوستی و حس نزدیکی با طبیعت گفت؛ او بیان کرد که وقتی در طبیعت است با دیدن هر حشره‌ای ناخودآگاه به واسطه شناختش اسم آن را صدا می‌زند. به همین جهت هیچ وقت در این فضا احساس تنهایی نمی‌کند.
وی در ادامه از ثبت دو پروانه به نام خودش تعریف کرد که یکی از آن‌ها عنوان «آمانتا نادریی» را داشت.
اما اهمیت حشرات بحث دیگری بود که مطرح شد. تا جایی که این پروانه‌شناس حیات ما را به چنین موجوداتی وابسته دانست و اظهار کرد که اگر حشرات نباشند، زمین هم نابود است!
همچنین جذابیت «سوسک حمام» هم مورد دیگری بود که نادری به آن اشاره کرد و جوان هم در جواب اظهار این میزان جذابیت برای سوسک، در حالی که از تصور آن منقلب شده بود، عنوان کرد: یکی از چندش‌آورترین تصاویر برای من همانی است که همه می‌دانند؛ این که یک سوسک گنده حمام با آن روش بال زدن ویژه‌اش پرواز کند و به سمتم بیاید. (البته در این قسمت ادای حرکت سوسک هم به صورت عملی توسط او به نمایش گذاشته شد).
خلاصه داستان زیبایی‌های حشرات و تعریف از آن‌ها همچنان ادامه داشت و با ورود علیرضا زمانی (عنکبوت شناس) به همراه چند گونه از این موجودات این بحث داغ تر شد. زمانی که وی شروع به معرفی برخی از عنکبوت‌ها کرد، «جناب‌خان» که با بینی پانسمان شده به علت حجوم زنبورها هنگام برداشت عسل از کندو حاضر شده بود؛ با بیان نام علمی زنبور عسل اعلام کرد که او هم در این زمینه تخصص دارد و این تخصص از زمانی که با کفش‌بندی در فوتبال حضور داشته، به بندپایان اختصاص داده شده است.
پس از این، زمانی همچنان عنکبوت‌ها را از روی اسلایدهای در حال پخش و گونه‌های حاضر در استودیو، توضیح می‌داد تا اینکه به گونه‌ای رسید که برای جفت‌گیری، مگس و گاه سنگ و آشغالی را در تار می‌پیچد و به جنس ماده هدیه می‌دهد و در صورت رویارویی با جواب منفی، همان هدیه را برمی‌دارد و سریع محیط را ترک می‌کند. در اینجا «جناب‌خان» که باز هم تحت تاثیر قرار گرفته بود گفت: «دمش گرم، بالاخره ما یک مرد واقعی را دور و برمان دیدیم!» بعد هم که نوبت به عنکبوت خلیج فارس رسید، «جناب‌خان» شعری را به همه این‌گونه از عنکبوت‌ها تقدیم کرد.
در قسمتی دیگر، عنکبوتی که صفتش منزوی بود، توسط علیرضا زمانی روی دست جوان قرار گرفت و بعد هم این عنکبوت‌شناس اظهار کرد که گونه منزوی خطرناک‌ترین نوع از عنکبوت‌های ایران است که اگر نیش بزند، از همان نقطه عضو را قطع می‌کنند!
در این بین «جناب‌خان» یادآور شد که او هم در حشره‌شناسی کشف داشته. موجودی که از شاخه دم کلفتان، رده وام‌گیران و زیر رده پس‌نده‌ها است که نام آن‌ها «وام‌گیران پس‌ندیوس» است.
پخش آیتمی از حشرات بخشی دیگر بود که نمایش داده شد و بعد از آن علیرضا نادری از لزوم ارتباط بیشتر ما با موجودات دیگر گفت و علت برخوردهای نادرستمان را ترسی دانست که از عدم آگاهی‌مان نشأت می‌گیرد.
او همچنین به چرای نادرست و بی‌رویه دام‌ها اشاره کرد که موجب تخریب محیط‌زیست و نابودی گونه‌های بسیاری از حشرات شده است.
در پایان هم با لبخند 5 ثانیه‌ای این پروانه‌شناس و بعد از خواندن شعر دسته جمعی، به انتهای یکی دیگر از خندوانه‌ها رسیدیم.

عکس های علیرضا نادری، علیرضا زمانی و جناب خان و رامبد جوان در این قسمت خندوانه :

دانلود برنامه خندوانه مهمان علیرضا نادری، علیرضا زمانی و جناب خان قسمت 30

دانلود برنامه خندوانه مهمان علیرضا نادری، علیرضا زمانی و جناب خان قسمت 30

دانلود برنامه خندوانه مهمان علیرضا نادری، علیرضا زمانی و جناب خان قسمت 30

منبع تبیان - راسخون

بروز باشید ← هر روز با آخرین اخبار و اتفاقات برنامه خندوانه + دانلود قسمت شب قبل و حواشی آن با ما باشید.

لبخند از زمان پخش و تکرار فصل سوم خندوانه در مطلب " ساعت پخش و تکرار خندوانه فصل سوم " با خبر شوید .

گرداوری: خندوانه


خبـــــــر مهـــــم هفتــــه :

ویژه برنامه خندوانه به مناسبت روز پدر را در مطلب " برنامه خندوانه ویژه روز پدر با حضور شقایق دهقان مهران غفوریان امیر نوری اکبر عبدی و جناب خان " ببینید و دانلود کنید.

فینال لباهنگ خندوانه را در " دانلود برنامه خندوانه فصل سوم / قسمت 18 / فینال مسابقه لباهنگ " ببینید.


پر بیننده ترین مطالب مرتبط

 دانلود برنامه خندوانه سرهنگ علیفر و جناب خان قسمت 28 فصل سوم

دانلود برنامه خندوانه فصل سوم / احمدرضا عابدزاده و جناب خان / قسمت 27

 دانلود برنامه خندوانه فصل سوم / بهنام تشکر و محمد مطهری / قسمت 25

دانلود برنامه خندوانه فصل سوم / ناصر سیم فروش و جناب خان / قسمت 24

دانلود برنامه خندوانه فصل سوم / مسعود جعفری جوزانی و رضا شفیعی جم / قسمت 23

دانلود برنامه خندوانه فصل سوم / قسمت 22 / جوایز برندگان مسابقه فینال لباهنگ و جناب خان

دانلود برنامه خندوانه فصل سوم / قسمت 21 / تیم جودو، محمدرضا رودکی و رضا شفیعی جم

دانلود برنامه خندوانه فصل سوم / قسمت 20 / پرستو صالحی حدیث فولادوند آزاده زارعی و فرشته کریمی

دانلود برنامه خندوانه فصل سوم / قسمت 19 / هومن سیدی و علی مسعودی

دانلود برنامه خندوانه فصل سوم / قسمت 18 / فینال مسابقه لباهنگ