حضور نیافتن خواننده آهنگ های خندوانه در قسمت آخر

خواننده آهنگ های خندوانه از جمله : بخند خندوانه و خلیج فارس خندوانه در قسمت اخر این برنامه در جلوی دوربین حضور پیدا نکرد!

حضور نیافتن خواننده آهنگ های خندوانه در قسمت آخر

حضور نیافتن خواننده آهنگ های خندوانه در قسمت آخر,خواننده آهنگ های خندوانه

به گزارش سایت خبری تحلیلی 9 صبح به نقل از سیمرغ، هومن گامنو که به عنوان آهنگساز و خواننده تیتراژ "خندوانه" با رامبد جوان همکاری داشته است از جمله چهره هایی بوده که با حضورش در این برنامه در نوآوریهای موزیکال آن نقش داشته است.

هومن گامنو که نزد مخاطبان ایرانی بیش از هر چیز به خاطر اجرای بخشهای هیپ هاپ قطعه ای زیرزمینی به نام "سوسن خانم" و همکاری با "بروبکس" شهرت دارد در کنار ساخت حدودا بیست قطعه بی‌کلام برای میان برنامه‌های "خندوانه"، قطعات باکلام نظیر "بخند خندوانه" و "خلیج فارس" را هم برای رامبد جوان تولید کرده بود.

البته که در تولید این قطعات بهزاد عبدالهی نیز به عنوان آهنگساز در کنار هومن گامنو حضور داشت.

همه برای عکس یادگاری آمدند بجز گامنو!!!

با این حال در قسمت آخر و آن هم در شرایطی که بخش عمده عوامل دست اندرکار "خندوانه" به دعوت رامبد جوان مقابل دوربین آمدند و عکس یادگاری گرفتند خبری از هومن گامنو نبود.

البته که رامبد با نام بردن از برخی از چهره ها از همکاری آنها تشکر کرد اما هومن گامنو جزو معدود چهره هایی بود که نه در برنامه حضور داشت و نه حتی نامی از او برده شد. بنیامین در قسمت آخر خندوانه حضور پیدا کرد و به همراه حاضرین به خواندن اهنگ ای ایران پرداخت.

هرچند دلیل قطعی چشم پوشی رامبد از یک تشکر خشک و خالی از این موزیسین جوان مشخص نیست اما به نظر می رسد دست اندرکاران تولید "خندوانه" برای جلوگیری از حاشیه سازیهای پیرامون این چهره از دعوت او چشم پوشی کرده اند.

به هر حال رامبد جوان و دست اندرکارانش می خواهند در آینده نزدیک تولید "خندوانه" را ادامه دهند و از همین رو سعی کردند اختتامیه را بدون هر گونه حاشیه دردسرساز پیش ببرند مبادا حواشی جلوی ادامه برنامه های پیش بینی شده آنها را بگیرد

حضور نیافتن خواننده آهنگ های خندوانه در قسمت آخر

گرداوری خندوانه

پر بیننده ترین مطالب مرتبط

زمان پخش فصل سوم خندوانه اسفند 94

http://bayanbox.ir/view/4874837399737600626/1006.jpg

دانلود ویدیو آهنگ ای ایران بنیامین در خندوانه

http://bayanbox.ir/view/1071846753145429282/ahang1.jpg

فرستادن بوس کارت پستالی جناب خان

http://bayanbox.ir/view/5243869194196618018/1122.jpg

دانلود فینال خنداننده برتر اجرای مشترک امیر مهدی ژوله و مهران غفوریان

http://bayanbox.ir/view/4963200574535309763/1099.jpg