سرهنگ علیفر: فصل بعد سرمربی تیم لیگ برتری می‌شوم / گواردیولا فقط پول مفت می‌گیرد !!

سرهنگ علیفر: سرمربی می شوم و دفاع ایران را درست می کنم , گواردیولا فقط پول مفت می‌گیرد ! علیرضا علیفر گزارشگر پرسابقه فوتبال ایران از ورود به دنیای مربیگری در سطح اول باشگاهی خبر داد و قول داد که سال آینده دفاع فوتبال ایران را درست می کند.

این قسمت را در " دانلود برنامه خندوانه سرهنگ علیفر و جناب خان قسمت 28 فصل سوم " دانلود کنید.

برنامه شب گذشته خندوانه یک مهمان نام آشنا برای علاقمندان به فوتبال ایران داشت. کسی که با گزارش های جالب توجه اش به سوژه اصلی دابسمش های فوتبالی ایران تبدیل شده و همواره صحبت هایش راجع به دفاع خطی سوژه شده است. سرهنگ علیفر که در این سال ها همواره گزارش های جالب توجهی داشته در این برنامه حرف های زیادی به زبان آورد.

سرهنگ علیفر در این برنامه گفت:«من در گزارش های فوتبالی خود گفتم و باز هم تاکید می کنم که وضعیت دفاع و ساختار تدافعی در فوتبال ما افتضاح است و هیچ تیمی اصول دفاعی که مهمترین اصلش عمق دادن و پوشش است را رعایت نمی کنند و همواره هم به این دلیل تیم های ما مفت باز هستند». او ادامه داد:«به احتمال بسیار زیاد من فصل آینده سرمربی یک تیم لیگ برتری خواهم بود و قول می دهم اگر این اتفاق رخ داد و مربی شدم یک خدمت بزرگ به فوتبال ایران داشته باشم چیزی که سال هاست در گزارش هایم به آن اشاره دارم و آن هم این دفاع فوتبال ایران را درست کنم».

سرهنگ علیفر: فصل بعد سرمربی تیم لیگ برتری می‌شوم / گواردیولا فقط پول مفت می‌گیرد !!!

سرهنگ علیفر: فصل بعد سرمربی تیم لیگ برتری می‌شوم / گواردیولا فقط پول مفت می‌گیرد
گزارشگر باسابقه فوتبال ایران در ادامه تصریح کرد:«نمی دانم چرا هر وقت صحبت از دفاع خطی می شود همه نام علیفر را می آورند در حالی که موضوع دفاع خطی برای من نیست و برای بزرگان فوتبال دنیاست که سال ها روی آن وقت گذاشته و تحقیق و تدوین بسیار زیادی داشتند تا کشفش کنند و این موضوع اصلا ربطی به من ندارد و همه جای دنیا از آن استفاده می شود. دلم می خواهد بگویم اگر اسمش را خدمت بگذاریم که هست با آن تیمی که در لیگ برتر کار کنم نشان بدهم که فوتبال ما نیاز به کار دارد و باید عمق و پوشش فوتبالش طبق اصول درست شود و آن را به تیم ملی هم تعمیم بدهم».

علیفر در بخش دیگری از حضورش در برنامه خندوانه به مربیان بزرگ دنیا از جمله پپ گواردیولا هم اشاره ای داشت و گفت:«روی نتیجه کار پپ در بایرن بحث و گفتگو کردم آن هم به این دلیل که یوپ هاینکس مظلوم واقع شد در سال 2013 چون ایم مربی آلمانی در آن سال سه گانه قهرمان شد و تیم آماده را تحویل پپ داد که می توانست سه جام دیگر را بگیرد و شش گانه را ثبت کند.

 ولی در این شرایط گواردیولا آمد جای هاینکس و ناجوانمردانه این اتفاق رخ داد از سوی مدیران باشگاه. پپ سه سال است در بایرن حضور دارد و اصلا خوب کار نکرده به خصوص فصل گذشته با این همه فوق ستاره فقط در بوندس لیگا اول شد.پپ در بایرن پول مفت می گیرد حالا که می رود در منچستر سیتی هم پول های اماراتی ها را می گیرد. موفقیتش گرفتن این پول هاست که می گیرد».

بروز باشید ← هر روز با آخرین اخبار و اتفاقات برنامه خندوانه + دانلود قسمت شب قبل و حواشی آن با ما باشید.

لبخند از زمان پخش و تکرار فصل سوم خندوانه در مطلب " ساعت پخش و تکرار خندوانه فصل سوم " با خبر شوید .

گرداوری: خندوانه


خبـــــــر مهـــــم هفتــــه :

ویژه برنامه خندوانه به مناسبت روز پدر را در مطلب " برنامه خندوانه ویژه روز پدر با حضور شقایق دهقان مهران غفوریان امیر نوری اکبر عبدی و جناب خان " ببینید و دانلود کنید.

فینال لباهنگ خندوانه را در " دانلود برنامه خندوانه فصل سوم / قسمت 18 / فینال مسابقه لباهنگ " ببینید.


پر بیننده ترین مطالب مرتبط

دختر شهید آوینی در خندوانه چه گفت ؟

شش ضعف فصل سوم خندوانه را بخوانید !

سفر بهروز بقایی با خندوانه به سراسر ایران

سورپرایز ویژه ارشا اقدسی برای برنامه آخر خندوانه

تمام اتفاقاتی که در فینال مسابقه لباهنگ خندوانه رخ داد !

گفتگوی کامل با امیرعلی نبویان فینالیست مسابقه لباهنگ خندوانه
ارشا اقدسی لباهنگ دوم خود را در رکوردهای گینس ثبت می کند !

«خندوانه» آن قدر طرفدار پیدا کرده که شاید کسی ماهواره نگاه نکند !

آهنگ هایی که امیرعلی نبویان مجوز خواندن آنها را در لباهنگ خندوانه نگرفت !