عقاب آسیا در زمین «خندوانه» گل کاشت! / هدیه جناب خان به عابدزاده

احمدرضا عابدزاده دیشب مهمان برنامه خندوانه در قسمت بیست و هفتم بود جایی که گفتگوی عقاب آسیا با رامبد جوان و جناب خان که خود را فنچ آسیا معرفی کرد بسیار جالب بود عابدزاده از بازی ایران و استرالیا, بیماری و سلامتی, ورزش روزانه, انتقالش از استقلال به پرسپولیس, شوخی های فیزیکی گفت و جناب خان با چندین ترانه و آهنگ از او استقبال کرد و در آخر دستکشی به او هدیه داد.همه آنچه در این برنامه خندوانه با حضور احمدرضا عابدزاده اتفاق افتاد را در ادامه بخوانید و ببینید.

احمدرضا عابدزاده در برنامه خندوانه چه گفت: پرسپولیس یا استقلالی,جناب خان ترانه و دستکش,استرالیا

رامبد جوان در «خندوانه» دوم اردیبهشت ماه از دست‌هایی گفت که برای هر یک از ما خاطرات تلخ و شیرینی را یادآوری می‌کنند، دست‌هایی که مثل اثر انگشت متنوع و اختصاصی‌اند، مانند دست پدر، کارگر، مادر، دکتر و ... .

وی بعد از تقدیم شادی برنامه به کسانی که امسال پدر شدند این صحبت‌ها را مطرح کرد و در همین راستا ادامه داد: مهمان امشب «خندوانه» کسی است که دست‌هایش نه تنها برای همه خاطرات خوب و شیرنی را خلق کرده بلکه دست دل همه ایرانی‌ها را نیز گرفته است.

بعد از این مقدمه احمدرضا عابدزاده دروازه بان اسبق تیم ملی ایران و معروف به عقاب آسیا به روی صحنه آمد.

رامبد هم ابتدا از حرکات، لبخند و رفتاری که عابدزاده زمان بازی با استرالیا از خود نشان داد و کمکی که این رفتار به روحیه همه مردم کشور کرد، گفت. عابدزاده نیز از سختی آن بازی و شرایطی که به علت چینش پراکنده تماشاگران ایجاد شده بود یاد کرد و همچنین از 1500 حرکت شکم که در هواپیما زده بود گفت.

وی در ادامه از زمانی تعریف کرد که هافبک بوده و به جهت مصدومیت گلر بازی برای مدتی در دروازه می‌ایستد و با تاییدهای مربی در آن پست ماندگار می‌شود.

در کنار این صحبت‌ها مسابقه توپ لایه کردن توسط رامبد و عابدزاده اجرا شد و بعد عقاب آسیا به خاطراتش برگشت و از زمانی گفت که هنگام بازی در تیم هلال احمر کفشی برای او خریدند و وی هم تا 6 سال با آن کفش‌ها زندگی کرد.

این ورزشکار در بخش دیگری از صحبت‌هایش در خصوص پرسپولیس یا استقلالی بودنش اظهار داشت: بعد از بازی در تام اصفهان به استقلال رفتم و آنها نیز وعده پول، خانه و ... به من دادند، اما بعد از مدتی هیچ چیزی ندادند، من هم گفتم به درد شما نمی‌خورم و به این بهانه آن جا را ترک کردم، تا اینکه پس از سپاهان که آن جا هم از 5 ملیون تنها 3 میلیون از قرارداد را داددند به پرسپولیس رفتم و آن جا مستقر شدم.

احمدرضا عابدزاده در ادامه با اشاره به مشکلی که سلامتش را تهدید کرده بود، اظهار داشت: من در آن دوره 4 بار رفتم و برگشتم و اینکه الان اینجا هستم از دعای خیر مردم است.

پس از این صحبت‌ها؛ جناب خان با ناباوری از حضور  عابدزاده حاضر شد و به او گفت که هر چیزی از دکور «خندوانه» دوست دارد را با خود ببرد، حتی رامبد هم جوری ببرد که دیگر به این برنامه برنگردد.

او بعد هم یک جفت دستکش به مهمان بین المللی شان تقدیم کرد و گفت که با او همکار است چرا که دوستانش در این عرصه او را فنچ آسیا صدا می‌کنند.

در پایانِ این معاشرت هم عابدزاده برای همه آرزوی سلامتی کرد، آرزویی که به عقیده او بنیاد هر نعمت دیگری است.

همچنین جوان در قسمت انتهایی برنامه اعلام کرد که تندیس طلایی بهترین لبخند از نگاه مردم به مسعود جعفری جوزانی تعلق گرفته است.

این قسمت را در " دانلود برنامه خندوانه فصل سوم / احمدرضا عابدزاده و جناب خان / قسمت 27 " دانلود کنید.

========

حتما ببینید : زمان شروع فصل چهارم خندوانه از زبان رامبد جوان

========

برای دانلود تمام قسمتهای خندوانه فصل سوم اینجا کلیک کنید

برای دیدن حواشی و خبـــــرهای جدید برنامه خنــــــدوانه اینجا کلیک کنید

========

بروز باشید ← هر روز با آخرین اخبار و اتفاقات برنامه خندوانه + دانلود قسمت شب قبل و حواشی آن با ما باشید.

لبخند از زمان پخش و تکرار فصل سوم خندوانه در مطلب " ساعت پخش و تکرار خندوانه فصل سوم " با خبر شوید .

گرداوری: خندوانه


خبـــــــر مهـــــم هفتــــه :

ویژه برنامه خندوانه به مناسبت روز پدر را در مطلب " برنامه خندوانه ویژه روز پدر با حضور شقایق دهقان مهران غفوریان امیر نوری اکبر عبدی و جناب خان " ببینید و دانلود کنید.

فینال لباهنگ خندوانه را در " دانلود برنامه خندوانه فصل سوم / قسمت 18 / فینال مسابقه لباهنگ " ببینید.


پر بیننده ترین مطالب مرتبط

عکسهای احمدرضا عابدزاده و جناب خان و رامبد جوان مهمان خندوانه

عکس اینستاگرام احمدرضا عابدزاده مهمان امشب برنامه خندوانه

سجاد افشاریان: احمدرضا عابدزاده مهمان امشب خندوانه است

عابدزاده: حالا هم 6 مال ماست هم 4 / برد حق پرسپولیس بود